Prístrešky pre automobily

viac informácií

DESIGN Carports

viac informácií

Auto - prístrešky

Ak  chcete poskytnúť svojmu miláčikovi ochranu a zároveň skrášliť prostredie svojho domu máme tu pre vás vhodné riešenie. Spoločnosť COOPERIT s.r.o. prináša na Slovensko auto prístrešky novej generácie, ktoré sú  jedinečným spojením elegancie, moderného dizajnu, funkčnosti a vysokej kvality.

 

Prístrešky na auto PORTOFORTE, LINEA, NEO a MY PORT

Naše autoprístrešky Vám ponúkame v dvoch modelových radách: PORTOFORTE, LINEA, NEO a MY PORT. Je už na zákazníkovi, ktorý z týchto dvoch dizajnov  ho viacej osloví a skrášli okolie jeho rodinného domu. Obe dizajnové línie ponúkajú jedinečné priestorové a technické riešenie. Konštrukcia prístreškov pre auto je vyrobená kompletne z eloxovaného hliníka. Zákazník ma na výber dvojitý , prípadne trojitý oporný systém, ktorý poskytuje maximálnu stabilitu a odolnosť voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam. V závislosti od oporného systému odolávajú vetru až do rýchlosti 150 km /h.
Samozrejmosťou sú viaceré farebné prevedenia. Strecha prístrešku je z vysoko kvalitného polykarbonátu v dymovom prevedení, ktorý poskytuje ochranu pred UV a infračerveným žiarením. Podľa prevedenia oporného systému je záťaž prístrešku od 90 až 150 kg na m2, čo vám poskytne dokonalú ochranu pred dažďom, snežením či čoraz viacej nevyspytateľným krupobitím. Prístrešky disponujú odkvapovým systémom, ktorý poskytne potrebné usmernenie odtoku vody zo strechy prístrešku.

 

PORTOFORTE

Kvalitné prístrešky pre auto PORTOFORTE sa vyznačujú svojou oceľovou konštrukciou a svojim tvarom. Oblúkovitý tvar prístrešku rozhodne zaujme každého, ktorá má rad štýl a eleganciu, pričom chce svoj príbytok skrášliť niečím iným. Vyberte si altánok či prístrešok pre auto PORTOFORTE z našej bohatej ponuky.

PORTOFORTE 60

Záťaž 60 kg na m2, pričom prístrešok je veľmi odolný voči nárazom vetra. Dokáže prekonať až 122 km/h nárazy, pričom prístrešok vyzerá veľmi elegantne vďaka sklonu jeho strechy.

Zistite o prístrešku na auto PORTOFORTE 60 viac.

PORTOFORTE 80

Prístrešok PORTOFORTE 80 zdobí predovšetkým záťaž až 80 kg na m2. Vydrží skutočne veľa a je vyrobený z pevnej oceľovej konštrukcie. Tento prístrešok je zároveň aj altánkom.

Zistite o prístrešku na auto PORTOFORTE 80 viac.

PORTOFORTE 110

Výhodou prístrešku PORTOFORTE 110 je predovšetkým maximálna záťaž jeho strechy až 110 kg na m2. Pokojne sa dá kombinovať s inými prístreškami a určite oceníte aj jeho skvelý dizajn, ktorý zdobí mierny oblúk.

Zistite o prístrešku na auto PORTOFORTE 110 viac.

PORTOFORTE 170

Prístrešok pre auto PORTOFORTE 170 je tým najlepším, čo môžete v produktovej rade PORTOFORTE získať. Záťaž strechy je až 170 kg na m2 a upúta Vás rozhodne celkový oblúkový dizajn, ktorý sa skvele hodí k viacerým objektom.

Zistite o prístrešku na auto PORTOFORTE 170 viac.

LINEA

Produktová rada LINEA je charakteristická predovšetkým svojim rovným vzhľadom, ako aj skvelou konštrukciou, ktorá je veľmi odolná a už na pohľad vyzerá veľmi robustne. Prístrešky pre auto LINEA sú skvelou voľbou k viacerým domom, ktorým práve týmto doplnkom ešte viac zvýrazníte štýl.

LINEA 80

Krásny vzhľad autoprístrešku LINEA 80 si všimnete už na prvý pohľad. Upútajú Vás predovšetkým rovné línie, ako aj kvalitná oceľová konštrukcia, ktorá je schodná odolať nárazom vetra až 122 km/h.

Prístrešok na auto LINEA 80 sa nachádza aj na samostatnej podstránke.

LINEA 110

Jednoduchý prístrešok pre auto LINEA 110 má strechu odolávajúcu záťaži až 110 kg na m2. Tento prístrešok skvele vynikne pri každom objekte, pričom jeho prednosťou je najmä kvalitná oceľová konštrukcia.

Prístrešok na auto LINEA 110 sa nachádza aj na samostatnej podstránke.

LINEA 170

Najlepší prístrešok pre autá z tejto rady má názov LINEA 170. Záťaž strechy je úctyhodných 170 kg na m2 a obľúbite si najmä vzhľad tohto prístrešku, ktorý je jednoduchý, avšak elegantný zároveň. LINEA 170 je prístreškom pre auto, ktorý u Vás nemôže chýbať.

Prístrešok pre auto LINEA 170 sa nachádza aj na samostatnej podstránke.

NEO

Produktová rada NEO je charakteristická najmä svojou kombinovateľnosťou, vysokou odolnosťou a tiež aj skvelou konštrukciou, za ktorú stoja kvalitné použité materiály. Pri produktovej rade autoprístreškov NEO máte na výber z dvoch variantov.

NEO 90

Moderný flexibilný dizajn autoprístrešku NEO 90 si Vás ihneď získa. Kvalitná konštrukcia zabezpečuje, že strecha vydrží záťaž až 90 kg na m2. Obávať sa nemusíte ani poveternostných podmienok, kedy tento prístrešok pre autá zvládne nárazy vetra až o rýchlosti 137 km/h.

Viac informácií o prístrešku NEO 90 nájdete na samostatnej podstránke.

NEO 90 Y

Chcete celkom netradičný prístrešok pre Vaše auto? Potom si rozhodne zvoľte prístrešok NEO 90 Y, ktorý má celkom špecifický tvar a rozhodne zaujme každého. Strecha prístrešku vydrží záťaž až 90 kg na m2 a konštrukcia odolá nárazom

Viac informácií o prístrešku NEO 90 Y nájdete na samostatnej podstránke.

MY PORT

Hľadáte špecifické riešenie pre Vaše vozidlo? Potom sa pozrite na naše riešenia v podobe produktovej rady prístreškov MY PORT. Nachádzajú sa tu produkty MY PORT 60 a MY PORT 150, ktoré sú vzhľadovo celkom odlišné od ostatných a rozhodne vyniknú. Samozrejmosťou je použitie len veľmi kvalitných materiálov.

MY PORT 60

Prístrešok MY PORT 60 je vyrobený z odolnej konštrukcie, ktorá vydrží nárazy vetra až vo výške 137 km/h. Záťaž strechy je 60kg na m2 a tvar je skutočne unikátny. Eloxovaný hliník vyzerá celkom nezvyčajne, pričom dvojitý oporný systém Vám ponúkne nevídanú flexibilitu.

O prístrešku MY PORT 60 sa viac dozviete na našej podstránke.

MY PORT 150

Prístrešok MY PORT 150 je skvelým riešením pre každého z Vás, ktorý hľadá celkom nevšedný prístrešok pre svoje auto a chce ním aj zaujať svoje okolie. Konštrukcia tohto prístrešku je založená na dvojitom opornom systéme, pričom strecha bráni UV a infračervenému žiareniu prenikať na auto.

O prístrešku MY PORT 150 sa viac dozviete na našej podstránke.


Vďaka  modulárnemu systému, ktorý ponúka širokú škálu kombinácii má zákazník možnosť výberu z viacerých prevedení napr. M, Y či Tandem. Toto  riešenie  ponúka  ochranu pre jeden , dva, tri , alebo aj viacero automobilov súčasne.


Prístrešky PORTOFORTE, LINEA, NEO a MY PORT si však našli využitie aj v inej sfére ako len ochrana pre automobily. Často sú používané aj ako štýlové prekrytie terasy rodinného domu, poskytujúce ochranu pred dažďom pri vašom posedení V mnohých prípadoch sú teda známe aj ako altánky, ktoré sa veľmi ľahko „aklimatizujú" aj na Vašej záhrade.
Celá konštrukcia je ľahko zmontovateľná a dodávaná s kompletným spojovacím materiálom a návodom na montáž. Je už na zákazníkovi či sa na montáž podujme sám alebo tým poverí stavebnú firmu.  
Či už sa rozhodnete pre PORTOFORTE, LINEA, NEO alebo MY PORT dostane sa vám kvality ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta.